Порядок доставки та оплати

Доставка

Наша організація здійснює покупку радіодеталей через відправку нам посилок. Ми працюємо з автоперевізниками, "Новою поштою" , "Делівері" , "Інтайм" або "УкрПоштою". Ви можете вибрати будь-який зручний для Вас спосіб доставки з перерахованих вище. Докладні реквізити для відправки посилок вказані в наших контактних даних.

Ви формуєте посилку, попередньо нам на пошту висилаєте перелік деталей (найменування і кількість або вага), ми робимо оцінку і відправляємо Вам. Якщо Вас влаштовує - відправляєте посилку. Відправку нам посилки оплачує клієнт, сума невелика і доступна.

Оплата

Розрахунок за товар проводиться на наступний день після його отримання (бувають затримки з оплатою максимум до трьох днів).

Отримати гроші Ви можете одним з наступних способів:

  • На карту ПриватБанка. Так само працюємо з онлайн-платежами ПриватБанку Приват24, розрахунок в будь-який час доби і в будь-який банк.
  • "Швидка копiйка". Для клієнтів, у яких немає банківських карт, є зручний спосіб отримання грошових коштів (оплату) своєї посилки - це отримання грошових коштів через ОщадБанк (назва послуги "Швидка копiйка"). Щоб отримати свої готівкові, потрібно прийти в будь-яке відділення Ощадбанку з паспортом, заповнити декларацію і отримати грошові знаки. Ця процедура проста, не вимагає яких-небудь знань в банківській сфері і займає 10-15 хвилин. Але всеж-таки рекомендуємо майбутнім клієнтам обзаводитися картками ПриватБанку - це прискорить і спростить розрахунок з Вами.
  • Післяплата. Можлива відправка нам посилки післяплатою. Умови обговорюємо по телефону або електронній пошті.

Також з усіх питань доставки та оплати Ви можете зв'язатися з нами по телефону.